משולחן המנכ"ל מספר 68

​​

תאריך:
31/12/2020
ט"ז טבת תשפ"א

​חברותי וחברי המודדות והמודדים המוסמכים,

בחירתו של מודד מוסמך חגי רונן לתפקיד מנכ"ל המרכז למיפוי ישראל

אני שמח להודיע לכם שחגי נבחר להיות המנכ"ל הבא של המרכז למיפוי ישראל. חגי החל את דרכו בארגון בשנת 2006 כסטודנט ועם סיום לימודיו בשנת 2009, החל לעבוד באגף הסדר קרקעות. בהמשך עבר לחטיבת גאודזיה לתפקיד ראש גף שדה קדסטר, לאחר מכן נבחר לראש אגף מדידות גאודטיות ואכיפה, ולפני כשנתיים וחצי בחרתי בו לתפקיד סמנכ"ל גאודזיה.

בשנים האחרונות, למד חגי מקרוב על עולם המדידות והיה בקשר אתכן.ם לצורך סיוע במגוון תחומים. אני בטוח שחגי ימשיך לפעול לטובת המודדות והמודדים ולטובת מקצוע המדידות. חגי יתחיל את תפקידו ביום ראשון הקרוב 3.01.2021. אני מאחל לו הצלחה גדולה בתפקידו!


סיום תפקידי כמנכ"ל

לאחר 8 שנים וחמישה חודשים, אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל המרכז למיפוי ישראל. זו הייתה תקופה מופלאה עבורי, שבה עשיתי כל שביכולתי כדי לקדם את מקצוע המדידות ולסייע לכן ולכם, מודדות ומודדים יקרים, במגוון סוגיות מקצועיות, אישיות ואחרות.

ניסיתי להפוך את המרכז למיפוי ישראל לבית מקצועי, שרותי וקשוב עבורכן ועבורכם, ואני מקווה שמאמצי נשאו פרי. נקשרתי מאוד לעשיה, לארגון, לעובדים, אליכן.ם, ולכן הפרידה קשה לי. אני מאחל לכולנו המשך פריחה אישית ומקצועית ומקווה שנפגש בעתיד.


בהצלחה...


מצורפת גרסת pdf של מייל זה.


בברכה,

רונן רגב, מודד מוסמך

מנכ"ל המרכז למיפוי ישראל